Які зоомагазини продовжили роботу в період війни в Україні

Які зоомагазини продовжили роботу в період війни в Україні - Украина, Польша, Германия.

Содержание статьи

Після запровадження в Україні військового стану та початку Росією активних бойових дій проти нашої країни, багато українців зіштовхнулися з проблемою — де купити товари для тварин. Однак, на щастя, багато зоомагазинів із розумінням поставилися до своїх клієнтів та швидко відновили роботу в Україні.

Petslike

Один із зоомагазинів, що продовжує невпинно працювати за забезпечувати улюбленців українців є інтернет магазин зоотоварів — petslike.net. Незважаючи на усі жахливі події, що відбуваються в Україні, Петслайк не припиняє працювати. Асортимент військового часу включає найнеобхідніші товари:

  • корм для тварин (лікувальний, дієтичний, сухий та м’який);
  • вітаміни та добавки;
  • ласощі;
  • миски та контейнери;
  • пелюшки та туалети;
  • наповнювачі для котів;
  • засоби для гігієни;
  • протиблошині препарати.

Крім того, у такий важкий час Петслайк забезпечує своїх клієнтів безкоштовною доставкою (при купівлі товарів на суму від 500 грн).

Зоокомплекс

Інтернет зоомагазин ZooComplex також продовжує невпинно забезпечувати домашніх вихованців та притулки всім необхідним. Корма, ветеринарні препарати, препарати першої необхідності, аксесуари — компанія старанно намагається забезпечити споживача усім необхідним.

Крім того, Зоокомплекс здійснює безкоштовну кур’єрську доставку по Дніпру:

  • Доставка замовлень протягом 1 — 3-х днів. Для безпеки клієнтів кур’єр доставляє товари до під’їзду.
  • Доставка здійснюється щодня з 10:00 до 17:00.

Доставка у доступні області (не окуповані та ті, де працює НП) безкоштовна, при замовленні товарів від 500 грн.

Pethouse

Pethouse — ще один зоомагазин, що продовжує працювати та робить все можливе і неможливе, щоб наші улюбленці якнайшвидше отримували необхідні товари. Компанія продовжує забезпечувати доставку у всі райони Києві (у разі відсутності небезпеки). Також на час воєнного стану Петхаус зменшили поріг безкоштовної доставки до відділення, відправка є безкоштовною для замовлень вартістю від 499 грн.

ZooBonus

Продовжує працювати і популярний інтернет-магазин ZooBonus Shop, який пропонує товари для собак, товари для котів, корми для птахів і гризунів, вітаміни та добавки, косметичні засоби, засоби для догляду за вовною, від бліх та кліщів, обладнання для перевезення для тварин (що особливо актуально під час воєнного положення), клітки та вольєри, а також аксесуари (нашийники для собак, повідці, рулетки, шлеї) та обов’язково іграшки та ласощі.

Доставка від ZooBonus здійснюється як послугами перевізника (Нова Пошта) так і кур’єром до під’їзду.

Війна не завадила представленим зоомагазинам працювати і надалі, забезпечуючи наших маленьких друзів усім необхідним.