ТОП кращих фантастичних серіалів про космос 2022 року

ТОП кращих фантастичних серіалів про космос 2022 року - Украина, Польша, Германия.

Серіалів на космічну тематику не так багато, як хотілося б. Якщо ви відкриєте першу-ліпшу підбірку кращих серіалів про космос — то з року в рік будете бачити там одні й ті ж назви. “Світлячок”, “Вавилон-5”, “Зоряний шлях” чи “Зоряний крейсер “Галактика”…

Що робити тим, хто бачив все це вже не один раз? Не хвилюйтеся, у 2022 серіалів про космос виходить ще більше, ніж до цього. Треба лише знати, де шукати — як ігрові автомати, так і сучасні серіали про космос.

ТОП серіальних новинок про космос у 2022 році

ТОП кращих фантастичних серіалів про космос 2022 року - Украина, Польша, Германия.
  • “Гало”. В далекому майбутньому земні колонії змагаються з войовничою іншопланетною расою. Щоб перемогти ворогів, люди створюють спеціальних суперсолдатів, очолює яких головний герой — Майстер Чіф. Проте коли інопланетяни отримують доступ до таємничого артефакту — крихкий баланс сил може бути порушено.
  • “Море спокою”. Дія цією південнокорейської дорами відбувається на Місяці. Космічна шахтарська місія стикається з загадковими подіями, які погрожують життям всієї команди.
  • “Інфініті”. Французький космічний детектив, в центрі якого — вигадана катастрофа на МКС. Після того, як Міжнародна космічна станція перестає виходити на зв’язок — у Казахстані відбуваються фантастичні події. Французькому астронавту та місцевому поліціянту порібно буде докопатися до їх суті.
  • “Обі-Ван Кенобі”. Цього разу нас чекає історія всесвітньо відомого джедая зі світу “Зоряних воєн”.

ТОП продовжень космічних серіалів

ТОП кращих фантастичних серіалів про космос 2022 року - Украина, Польша, Германия.
  1. “Простір”. У 2022 вийшов останній сезон найцікавішої космічної саги сучасності. Протягом 6 сезонів герої боролися з іншопланетною протомолекулою, досліджували нові світи та змагалися за мир у Сонячній системі. Світоч етики Джим Холден та його команда назавжди залишаться у наших серцях.
  2. “Орвілл”. Ідеальне шоу для тих, хто не любить драму та пафос. Серіал був задуманий, як іронія над “Зоряним шляхом” — з жартами, сумнівнити ситуаціями та не дуже розумними героями. Проте ці герої виявилися чи не живішим за прототипи. І дуже полюбилися глядачам.
  3. “Заради всього людства”. А що було б, якби на Місяці першими висадилися не американці? Цим питанням задалися кріейтори серіалу. І описали альтернативне майбутнє,де космічна гонка продовжилася. Відповідь отримана: життя планети було б набагато цікавішим.
  4. “Космічні сили”. Ще одна комедія в нашому списку. Зберіть всі жарти про стереотипи життя у військовій частині… і перенесіть їх на новостворені космічні війська! Виходить дуже смішно.