Сучасний маркетинг для бізнесу

Сучасний маркетинг для бізнесу - Украина, Польша, Германия.

Погодьтеся, що сучасний бізнес і маркетинг це дві нероздільні між собою позиції. Жодна провідна компанія сучасності не обходиться без такого інструменту, як реклама. Відповідно, можемо зробити висновки, що успіх бізнесу залежить не тільки від продукту який пропонує компанія, а головним чином від презентації та рекламної діяльності компанії.

Сьогодні розглянемо простий і популярний інструмент, масову розсилку SMS маркетинг для бізнеса, який допомагає без великих витрат залучити велику кількість нових клієнтів. Думаю кожен з нас розуміє, про що йде мова, адже у цілому світі не знайдеться жожної людини, яка б не отримувала сповіщення від відомих провідних брендів.

Смс розсилка, як інструмент комунікації з клієнтом, необхідний абсолютно усіх компаніям, при чому на постійній основі. Розглянемо про що саме ми можемо інформувати:

 • акційні пропозиції, знижки, сезонні розпродажі;
 • привітання зі святом;
 • запрошення на заходи та події;
 • інформація про новини та новинки;
 • технічні питання, для прикладу доставка та стан заявки.

Сервіс для швидкої розсилки повідомлень

Сучасні технології дозволяють швидко та без зайвих дій відправляти смс повідомлення великій кількості абонентів. Для цього розробили спеціальну для бізнесу платформу https://hicell.com/uk/, яка налічує багато чудових та зручних в користуванні інструментів для просування бренду. Є багато причин, чому варто користуватися даною платформою:

 1. Простий спосіб тримати контакт з клієнтом;
 2. Швидкий та зручний інтерфейс, який дозволяє охопити велику кількість абонентів;
 3. Готова база активних клієнтів;
 4. Можливість таргетованої смс розсилки, адресована окремій групі та категорії людей;
 5. Економія часу та витрачених коштів на рекламу;
 6. Високий рівень іміджу компанії, за рахунок довіри клієнтів.

Окрім того, платформа допомагає підібрати та сформувати активну базу клієнтів, це підвищує відсоток результативності для компанії і сприяє збільшенню залучення клієнтів. Існує багато методів смс розсилки, але зазвичай використовують А2Р та через популярні Месенджери (Viber, Whatsapp, Google).

А2Р (Application-to-Person) користуються практично усі компанії в світі, через те що мобільні телефони наразі є практично у всіх жителів планети, відповідно є можливість проінформувати якомога більшу кількість адресатів. Даним методом можна відправляти абсолютно усі види смс розсилки.

З розвитком технологій, смартфон став невід’ємною частиною кожної людини. Саме тому, не менш дієвим є спосіб розсилки через популярні додатки для спілкування. До речі, таким чином, вигляд самого повідомлення можна робити цікавим та яскравим, використовуючи медіа-ресурси. 

Як зробити смс розсилку максимально продуктивною?

Як і в будь якій іншій справі, тут головне дотримуватися певної послідовності та критерій:

 1. Чіткість, логічність тексту;
 2. Вигідна пропозиція, у вигляді промокоду або додаткової знижки;
 3. Використання спеціальних слів, які закликають до дії.

Всього декілька правили, підтримка зі сторони платформи для розсилки повідомлень і компанія дуже стрімко завоює довіру клієнта.