Штучні ялинки та сосни в Україні: як вибрати новорічну красуню ?

Штучні ялинки та сосни в Україні: як вибрати новорічну красуню ? - Украина, Польша, Германия.

Невід’ємним атрибутом проведення Нового Року та Різдва є ялинка або сосна – дерева, що споконвіків прикрашали домівки українців. З настанням осінньо-зимового сезону про їх купівлю люди задумуються все частіше. Варіантів декілька – «живе» чи штучне дерево, і тут все більше українців віддають перевагу саме штучним ялинкам та соснам. Вони не потребують води і не залишають сміття, а головне – для оздоблення дому не потрібно зрізати «живе» дерево.

На що звертати увагу при купівлі штучної ялинки та сосни?

Щоб штучне дерево допомогло створити святкову атмосферу важливо відповідально підійти до його вибору. Перш за все потрібно визначитись з основними характеристиками:

  • вид дерева – ялинка чи сосна. Перша виділяється конусоподібною формою, гілками, спрямованими вниз, та темнішим забарвленням. Сосна має гілки, що спрямовані вгору та не прикривають ствол. Від ялинки вона також відрізняється подовженими голками та овальною кроною;
  • висота – сосна та ялинка, висотою до 90 см., підійдуть людям, в домі котрих не так багато місця. Щоб створити дійсно святковий настрій, варто віддати перевагу сосні чи ялинці, висотою 120–180 см. Замовити штучні дерева будь-якої висоти можна за адресою: https://www.urbantree.com.ua/;
  • оздоблення – декотрі штучні дерева продаються разом з новорічними іграшками, яскравою підсвіткою або шишками. Вони сподобаються людям, котрі не мають часу на прикрашання дерева. Якщо ж для покупця оздоблення ялинки чи сосни – важливий ритуал, можна вибрати дерева з мінімальною кількістю або взагалі без декору.
Штучні ялинки та сосни в Україні: як вибрати новорічну красуню ? - Украина, Польша, Германия.

Ще один, не менш важливий критерій вибору – ціна дерева. Вона залежить від типу збірки, розмірів, матеріалу та інших важливих чинників. Моделі, виготовлені з високоякісних матеріалів, ламаються набагато рідше. Саме тому їх вартість вища.

Де замовити штучну ялинку або сосну?

Щоб купити дерево, здатне служити роками, варто звернутись до перевіреного продавця. Для цього достатньо перейти на сайт інтернет-магазину urbantree, де на покупців чекають найкращі новорічні красуні по доступним цінам.

Штучні ялинки та сосни в Україні: як вибрати новорічну красуню ? - Украина, Польша, Германия.

Клієнти компанії можуть вибрати найпопулярніші моделі з каталогу класичних ялинок та сосен, преміальних литих ялинок. Додатково інтернет-магазин пропонує покупцям новорічні аксесуари та оригінальні новорічні іграшки ручної роботи.