Рейчел Зеглер зніметься в приквелі «Голодних ігор»

11
Рейчел Зеглер зніметься в приквелі "Голодних ігор" - Украина, Польша, Германия.
Свіжа її проривна роль у фільмі Стівена Спілберга «Вестсайдська історія», Рейчел Зеглер зніметься в запланованому приквелі Lionsgate «Голодні ігри».

Студія оголосила у вівторок, що Зеглер зіграє Люсі Грей Берд у фільмі «Голодні ігри: Балада співочих птахів і змій», продовження саги «Голодні ігри», яка відбувається за десятиліття до пригод Кетніс Евердін Дженніфер Лоуренс. Катніс брала участь у 74-х Голодних іграх; Берд стане частиною 10-х Голодних ігор.

Сьюзен Коллінз, чиї книги були адаптовані до франшизи блокбастерів вартістю 3 мільярди доларів, у 2020 році опублікувала приквел-роман, на якому базується «Балада про співочих птахів і змій». У фільмі Люсі Грей Берд, данина з бідного округу 12, співає в ключовий момент під час церемонії жнив. Зеглер знімається навпроти Тома Блайта, який грає 18-річного Коріолана Сноу.

«Наша кастинг-команда, Деб Зейн і Ділан Жюрі, очолила вичерпний пошук, прочитавши сотні акторів у пошуках нашої ідеальної Люсі Грей. Цей пошук закінчився, коли Рейчел Зеглер зруйнувала дах своєю глибиною і широтою таланту як актора, співака і виконавця», — сказала продюсер Ніна Джейкобсон. «Рейчел абсолютно переконлива; Так само, як Люсі Грей, її голос і харизма командують сценою, в той час як її внутрішня сила і людяність перетворюють оточуючих.

Lionsgate вийде в кінотеатрах 17 листопада 2023 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *