Найцікавіші пам’ятки Штутгарта

Найцікавіші пам'ятки Штутгарта - Украина, Польша, Германия.

Про місто Штутгарт можна говорити тільки в чудових місцях. Залишається тільки дивуватися, наскільки органічно переплетені собори, палаци з вежами в готичному стилі і сучасні стильні будівлі, в яких розташовані штаб-квартири автомобільних компаній, художні галереї і супермаркети. Колись на тому місці, де сьогодні розташований Штутгарт, з’явилося римське поселення.

У 10 столітті з’явилося місто, яким опікувалася династія Вюртембергів. З роками Штутгарт перетворився на багате і красиве місто. З 20 століття в ньому заснували своє виробництво такі автомобільні магнати, як Mercedes-Benz і Porsche. Місто оточене зеленими пагорбами. Він має широкі вулиці, розкішні парки і чудову старовинну архітектуру.

Штутгарт

Стародавні будівлі, зведені в 10-12 століттях, в основному розташовані в історичній частині міста. Перш за все, варто відвідати Людвігсбургський палац, побудований в стилі бароко. Він був побудований для Еберхада Людвіга, як літня резиденція, а навколо палацу є розкішний сад. Туристи із задоволенням відвідують палацовий театр, в залах, з антикварними меблями.

У Штутгарті знаходиться Собор Святого Миколая (належить Російській православній церкві). Сам імператор Олександр III профінансував будівництво собору, виділивши 75 тис. Для будівництва храму використовувалася червона цегла, а прикрасою є купол і арки. Недалеко від храму знаходиться каплиця, а все внутрішнє оздоблення — це безліч старовинних ікон і шикарних люстр.

Всіх туристів запрошують прогулятися по головній пішохідній і торговій вулиці Кенігстрассе. Його довжина становить всього 1,2 км. По всій вулиці розташовані історичні будівлі і сучасні шедеври архітектури.

Любителям філософії буде цікаво відвідати Еберхардштрассе, в будинку-музеї Фрідріха Гегеля. Адже батьківщиною цього великого вченого-філософа є Штутгарт. У музеї зберігаються особисті речі, предмети побуту, документи і рукописи Гегеля. У музеї розміщено кілька експозицій, що розповідають про різні етапи життєвого шляху філософа.

Штутгарт

Обов’язково відвідайте Природознавчий музей, який знаходиться на вулиці Гегеля. У декількох залах розміщені експозиції, що розповідають про природу східних країн, Африка, Євразії, Америки та Океанії. Християнські традиції, культура індіанських племен, північних народів — все це можна побачити в експозиціях музею. Є навіть зал, в якому детально описані язичницькі боги.

Не тільки дітям, а й дорослим буде цікаво відвідати ботанічний зоопарк Вільгельма. Він був заснований в 19 столітті за безпосередньої участі короля Вільгельма прямо в парку Розенштейнського палацу. Парк складається з чудових клумб і теплиць з орхідеями, магноліями, ялинами і секвойями. Дуже близько знаходяться великі вольєри з жирафами, мавпами, декількома видами зайців. А в ставку парку є крокодили.

dvorec-rosenstain

Варто звернути увагу на будівлю Госпітальної церкви, побудованої в 15 столітті « Как сообщает www.germania.one. Під час Реформації тут розташовувалася лікарня, а під час війни нацисти використовували будівлю як в’язницю. Церква була серйозно зруйнована, але після війни її відновили і передали пастві. У хорошому стані знаходиться вівтар 1489 року, з древнім розп’яттям і іконами. У вихідні тут на концерти збираються цілі сім’ї.

Обов’язково відвідайте міський планетарій для астрономічного шоу з демонстрацією зоряного неба, комет, сузір’їв.

Планетарій

Про Штутгарт йде слава лідера виноробства в Німеччині. У Підмосков’ї багато виноградників, які тягнуться вздовж гірських схилів. Також є багато виноробних заводів, в яких туристам запропонують дегустацію різних сортів вин.

В районі Бад-Каннштата є ще одне диво — мінеральні джерела. Тут багато термальних комплексів, басейнів і гідропатичних клінік.