Іспанія — Німеччина: прогноз на матч, огляд ставок і коефіцієнтів

Іспанія — Німеччина: прогноз на матч, огляд ставок і коефіцієнтів - Украина, Польша, Германия.

27 листопада відбудеться гра Іспанія — Німеччина. Національні збірні зійдуться в рамках другого туру групового етапу фінальної частини Чемпіонату світу. Протистояння привертає увагу шанувальників футболу та любителів ставок, адже на поле вийдуть дві топові європейські команди. Суперники вважаються прямими конкурентами в боротьбі за перше місце в групі. І саме від результатів очної зустрічі може залежати те, хто ж очолить квартет.

Протистояння Іспанія – Німеччина стане не тільки центральним цього ігрового дня, а і всього другого туру. Тому пропустити таку подію справжні цінителі футболу не мають права.

Експерти розходяться в думках щодо питання, хто ж стане найімовірнішим переможцем зустрічі. Про це свідчать і коефіцієнти в лінії букмекерської контори Паріматч. Аналітики дають рівні шанси на перемогу кожної зі сторін.

Ставки на гру Іспанія — Німеччина по лінії Паріматч

Іспанія — Німеччина: прогноз на матч, огляд ставок і коефіцієнтів - Украина, Польша, Германия.

Ставки на гру уже приймаються в лінії букмекерської контори Паріматч. Коефіцієнти на основні результати протистояння такі:

  • Перемога Іспанії – 2,65;
  • Нічия – 3,35;
  • Перемога Німеччини – 2,65.

Коефіцієнти не є остаточними та можуть змінитися в майбутньому в залежності від багатьох факторів.

Збірні вісім разів зустрічалися між собою. Перевага в очних протистояннях на стороні іспанців, які перемогли в чотирьох матчах. За «Бундестім» залишилася тільки одна перемога. Ще тричі команди зіграли внічию. Але найбільш запам’яталася остання зустріч цих збірних в 2020 році, коли в рамках Ліги націй німецькі футболісти були просто декласовані з рахунком 6:0 на користь Іспанії.

Більш детальну інформацію про гру команд можна знайти прямо на сайті букмекера Паріматч. Також в матч-центрі спортивної події присутня вкладка аналітика, де зібрані найбільш імовірні зі статистичної точки зору варіанти ставок.

Рекомендується також ознайомитися з додатковими ринками. Крім ставок на переможця, пропонуються прогнози на тотали, фори, голи, тайми, статистичні показники та інші варіанти.

Де робити ставки на ЧС-2022

Робити ставки рекомендується тільки в надійних та перевірених букмекерських конторах. Такою є компанія Паріматч. Букмекер працює з 1994 року та заслужив довіру у мільйонів користувачів. Сайт компанії зручний та інтуїтивно зрозумілий в користуванні. Крім того, букмекер пропонує високі коефіцієнти, легкий вивід коштів та щедру бонусну політику.