Хто така Каміль Васкес? Адвокат Джонні Деппа в суді над Ембер Херд

20
Хто така Каміль Васкес? Адвокат Джонні Деппа в суді над Ембер Херд - Украина, Польша, Германия.

Справа про наклеп між Джонні Деппом і Ембер Херд була піддана критиці як відволікання засобів масової інформації, яке не дозволяє більше говорити про складність домашнього насильства.

Після тижневої перерви обидві сторони повернулися до зали суду на те, що, як очікується, будев перші кілька днів судового розгляду.

Один з адвокатів Деппа, Каміль Васкес, зайняв центральне місце на цьому тижні, коли його команда почала перехресний допит Ембер Херд.

Хто така Каміль Васкес?

Каміль Васкес, адвокат Брауна Рудніка, великої міжнародної юридичної фірми, очолює перехресний допит.

За словами фірми, її досвід полягає в «паралельному управлінні репутацією та кризових комунікаціях, що виникають у зв’язку з цими зобов’язаннями«. Вона була найнята, щоб стати частиною команди Деппа, грунтуючись на її досвіді в «позовах позивача про наклеп» і судових процесах за контрактом.

Вона отримала ступінь бакалавра в Університеті Південної Каліфорнії та її JD з Південно-Західної юридичної школи в 2010 році.

Вона була обрана для участі в команді Деппа на основі її експерації, що представляє індвідуалів через наклепницькі позови, які виникли з «широко розрекламованих звинувачень у злочинній поведінці«.

Коли закінчиться суд?

Багато з тих, хто стежив за судовим процесом, вважають, що він закінчиться на цьому тижні, після чого присяжні будуть звільнені, щоб прийти до рішення.

Безумство навколо судового процесу не залишило багато місця для послідовної та продуктивної дискусії щодо домашнього насильства, і неясно, чи буде це після прийняття рішення. Частково ця справа пролила світло на чоловіків- жертв домашнього насильства. Однак іншим здається, що відносини були нездоровими і що обидві сторони діяли неправильно.

Для інших у соціальних мережах справа виглядає дуже чорно-білою, але багато хто, хто підтримує тих, хто пережив домашнє насильство або зазнав подружнього насильства, знають, що це рідко буває.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *