Демократи в Палаті представників готують законопроект про контроль над зброєю на тлі двопартійних переговорів у Сенаті

7
Демократи в Палаті представників готують законопроект про контроль над зброєю на тлі двопартійних переговорів у Сенаті - Украина, Польша, Германия.

Демократи в Палаті представників готують закон про контроль над зброєю у відповідь на недавні масові розстріли в Нью-Йорку і Техасі, вживаючи швидких заходів щодо пакету законопроектів. Але всі погляди на Сенат, де двопартійна група знову збирається на цьому тижні за окремою пропозицією, яка може фактично стати законом в той час, коли угода про запобігання насильству з використанням зброї здається більш досяжною.

Набір пропозицій, які називаються «Закон про захист наших дітей», серед іншого, підвищить вік з 18 до 21 року, щоб придбати певну вогнепальну зброю, таку як напівавтоматична гвинтівка та дробовики, стримувати торгівлю зброєю, зміцнювати безпечне зберігання зброї та запобігати невідстежуваній зброї, такій як «пістолети-привиди», які не мають серійних номерів від ліцензованих виробників або імпортерів. Punchbowl News вперше повідомила, що судовий комітет запланував надзвичайну розмітку в четвер, щоб розглянути і проголосувати за пакет, поки члени знаходяться на перерві до наступного тижня.

Швидка акція Палати представників — з голосуванням на підлозі, яке очікується наступного тижня — відбувається через тиждень після стрілянини в школі в Увальде, штат Техас, де загинули 19 учнів і двоє вчителів. Десятьма днями раніше стрілянина, мотивована расизмом в супермаркеті, розбурхала переважно чорний район в Буффало. Різкий сплеск масових розстрілів цього року викликав нові спроби дій Конгресу щодо контролю над зброєю, незважаючи на роки безрезультатних переговорів і голосувань.

У той час як палата під керівництвом демократів рухається швидко, Сенат приймає інший підхід, перш ніж голосувати за загальмоване законодавство про контроль над зброєю. Лідер більшості в Сенаті Чак Шумер з Нью-Йорка хоче, щоб двопартійна група сенаторів завершила свої переговори до наступного тижня, коли Сенат також повернеться з перерви. Деякі з них знову зберуться у вівторок, і хоча вони відчувають себе більш впевнено, залишається скептицизм щодо укладення угоди зі складного питання.

Шумер пообіцяв голосувати за законопроекти під керівництвом демократів, такі як універсальні перевірки, якщо переговори нікуди не дінуться. Але без того, щоб сенатори досягли компромісу, прийнятий Палатою представників закон знову нудиться в розділеному Сенаті 50 на 50, оскільки принаймні 10 республіканців повинні будуть приєднатися до них, щоб досягти порогу в 60 голосів і подолати загрозу філібустера. Закон про захист наших дітей демократів, ймовірно, зіткнеться з подібною долею, а кінцевий продукт, ймовірно, більше схожий на те, що випливає з потенційного компромісу в Сенаті.

Групу очолює сенатор-демократ Кріс Мерфі з Коннектикуту, який раніше відстоював таке законодавство після стрілянини в початковій школі Сенді Хук майже десять років тому. Деякі з сенаторів, які брали участь минулого тижня були демократ Річард Блюменталь з Коннектикуту, демократ Кірстен Сінема з Арізони, республіканець Сьюзен Коллінз з штату Мен і пара сенаторів, які раніше намагалися пройти перевірку на продаж комерційної зброї: демократ Джо Манчін з Західної Вірджинії і республіканець Пет Тумі з Пенсільванії, який йде у відставку.

«Я думаю, що зараз є можливість передати щось важливе. Я бачив більше інтересу республіканців до того, щоб сісти за стіл переговорів і поговорити на цей раз, ніж в будь-який інший момент з часів Сенді Хука», — сказав Мерфі в недільному інтерв’ю CBS News «Обличчям до нації». «Я дійсно думаю, що ми можемо передати щось, що рятує життя і ламає цей логджам, який у нас був протягом 30 років. … Я думаю, що ми можемо щось зробити, але у нас не так багато часу».

Мерфі зазначив, що більшість республіканців не підтримують заходи, які він та інші демократи підтримують, наприклад, відновлення заборони на штурмову зброю, термін дії якої закінчився в 2004 році. Він також сказав, що «малоймовірно», що вони можуть досягти 60 голосів щодо обмеження журналів високої місткості, хоча, можливо, голосування все ще може відбутися.

Обидві сторони визнають жорстку реальність спроби вийти з багаторічного глухого кута щодо зброї. Але Мерфі сказав, що існує двопартійний інтерес до розширення фонових перевірок, безпечного зберігання та законів про «червоний прапор», які дозволять сім’ям звертатися до суду, щоб тимчасово заборонити людям отримувати зброю, якщо вони становлять небезпеку для себе або інших. Деякі члени вважають, що їх найкращий постріл у компромісі полягає в законодавстві, змодельованому за законом про червоний прапор під керівництвом держави.

Демократам знадобиться більше республіканської бай-ін, особливо від тих, хто лідирує. Сенатор Джон Корнін з Техасу є точкою Республіканської партії з цього питання і буде брати участь практично в переговорах у вівторок. Корнін сказав, що він також хоче подивитися на посилення лікування психічного здоров’я, яке було серйозною проблемою для його партії у зв’язку з масовими розстрілами.

«Одна річ, яку я сподіваюся, не відбудеться, це те, що різні партії ніби повертаються до своїх типових точок розмови», — сказав Корнін журналістам на прес-конференції з Техасу. «Я сподіваюся, що ми спробуємо чітко подивитися на те, що сталося, і задати це питання: що ми можемо зробити, щоб вирішити цю проблему? І якщо ми не можемо це виправити, що ми можемо зробити, щоб зробити його кращим?»

У той час як Конгрес прагне укласти угоду, Білий дім дозволив законодавцям взяти на себе ініціативу. Під час зустрічі в Овальному кабінеті з прем’єр-міністром Нової Зеландії Джасіндою Ардерн у вівторок репортер запитав президента Джо Байдена, чи зустрінеться він з лідером меншості в Сенаті Мітчем Макконнеллом з Кентуккі з цього питання. Байден зобов’язався зустрітися з законодавцями, не надаючи жодних додаткових деталей щодо термінів.

«Я зустрінуся з Конгресом щодо зброї», — сказав Байден. «Я обіцяю вам».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


11 + два =