3 кроки, щоб стати криптовалютним трейдером

3 кроки, щоб стати криптовалютним трейдером - Украина, Польша, Германия.

Торгівля криптовалютами чи трейдинг — сьогодні, найбільш перспективний спосіб збагачення. Саме у трейдингу можна зробити собі статок. При чому, без різниці, ростуть при цьому курси валют чи падають.

Щоб стати трейдером, не потрібна спеціальна освіта чи особливі навички. Якщо вмієте використовувати бездепозитні фріспіни — то тонкощі трейдингу також зможете освоїти. А ми розкажемо, які саме етапи знадобляться для того, щоб почати заробляти на курсах криптовалют.

З чого почати трейдинг криптовалют

3 кроки, щоб стати криптовалютним трейдером - Украина, Польша, Германия.

Для початку вам треба зрозуміти, якою саме криптовалютою хочете займатися. А може кількома?

Для цього необхідно вивчити ринок, його тенденції, вартість різних валют та як вони себе поводять останнім часом. Важливо зрозуміти, від чого саме залежить коливання даної валюти. Чи є у неї перспективи.

А також яку нішу займає ця криптовалюта на обраній вами біржі та скільки заявок на неї існує.

Трейдинг: крок за кроком

  • Перший крок: визначте свою ціль.

Чого саме бажаєте досягти, ставши трейдером? Який вид трейдінгу вам до душі? Одні трейдери вкладують свій бюджет в високоперспективну крипту, щоб згадати про неї лише тоді, коли вона злетить. Інші  заробляють на відсотках. Обидва ці способи трейдінгу потребують досить довгого часу, хоч в можеть принести значний прибуток. Найбільш ризиковий та швидкий вид трейдінгу — гра на коливаннях курсу криптовалют. У цьому випадку трейдер купує крипту при падінні її курсу, щоб перепродати при взльоті.

  • Другий крок: оберіть, яке місце у вашому житті займатиме трейдінг.

Скільки часу готові присвячувати трейдінгу? Трейдинг — не лише сама покупка і продажа акцій. Для успішної роботи, трейдер має постійно відслідковувати курси, новини щодо всіх подій, які можуть вплинути на валюту. Треба вивчити стратегії, які інші трейдери показують щодо обраної валюти. Розуміти настрій на ринках. 

3 кроки, щоб стати криптовалютним трейдером - Украина, Польша, Германия.

У цьому допоможе вивчення ордербуку та свічних графіків. Ордербук — зведення, яке показує всі заявки на придбання та продажу криптовалюти. Свічний графік — розріз заявок на покупку та продаж протягом певного часу.

На початку треба приділити час,щоб розібратися з такими тонкощами. В подальшому, чим більше зможете трейдити — тим більшим буде і ваш дохід.

  • Третій крок: оберіть вид пасивних інвестицій.

Крім активного трейдингу, гроші також приносить пасивне інвестування. Займаючись тим та іншим одночасно, збираєте збалансований портфель і страхуєте себе від ризиків. Трейдинг — те, що буде приносити великий дохід з високим ризиком втратити все. Пасивні інвестиції — повільні доходи, з якими ви нічим не ризикуєте.

Найпопулярнішим варіантом можна назвати лендінг. По суті, він схожий на банківські вклади: ви надаєте у користування свої криптовалюту, після чого вам повертають її з відсотками. Альтернатива цьому — стейкінг. Це участь у пулі, в якому відбувається майнінг криптовалют. Ваші активи підсилюють позицію пулу, за що отримуєте кеш.